KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12994609
nr 1299 4609
Maj Ström
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, Kvinna, Signerad. Olja på duk, 48x34 cm
Maj Ström, svensk bildkonstnär född 1953.
måndag 6 januari 2020
kl 20:43:51